Agjensia Morina jep me qera apartament 2+1, tek sheshi Wilson, 600 euro.

 • € 600
Sheshi Willson, Rruga Sulejman Delvina, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
Qera Rented

Agjensia Morina jep me qera apartament 2+1, tek sheshi Wilson, 600 euro.

Sheshi Willson, Rruga Sulejman Delvina, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera apartament 2+1, tek sheshi Wilson, 600 euro.

• Tipologjia: 2+1
• Adresa: Sheshi Wilson
• I mobiluar
• pallat i ri me 2 ashensor
• Kati 7
💶 600 euro

✨ Informacione rreth prones.
Jepet me qira apartament 2+1, me një siperfaqe prej 100 m2, ne katin e 7 te nje pallati te ri me 2 ashensor.
Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te frekuentuar dhe te kerkuar, me kushte shume te mira dhe cdo gje te te re.
Organizimi i apartamentit behet ne dy dhoma gjumi, dhoma ndenjes dhe kuzhina, dhe tualeti.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 24 Qershor, 2023 at 12:42 pm
 • ID e pronës: MRE-9633
 • Çmimi: € 600
 • Sip. e pronës: 100 m²
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Sheshi Willson, Rruga Sulejman Delvina, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Sheshi Willson

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508