Agjensia Morina jep me qera apartament 2+1+2 tlt, Fresk, 300 euro.

 • € 300
Rruga Muhamed Deliu, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Qera Rented

Agjensia Morina jep me qera apartament 2+1+2 tlt, Fresk, 300 euro.

Rruga Muhamed Deliu, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera apartament 2+1+2 tlt, Fresk, 300 euro.

• Tipologjia: 2+1+2tlt
• Adresa: Fresk, rruga Dajtit.
• i mobiluar
• Kati 5 me ashensor
• Pallat i ri {2018}
💶 300 euro

✨ Jepet me qira apartament 2+1+2, me nje sipërfaqe prej 100 m2, ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor. Preferohen dhe cifte dhe familje por dhe te rinj djem ose vajza.
Kushtet jane shume te mira.
Organizimi i apartamentit behet ne dy dhoma gjumi, dhoma ndenjes dhe kuzhina, 2 tualete. Orientimi eshte nga veriu.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

© MORINA REAL ESTATE
Oksana Real Estate Agent

Detajet

Përditësuar 24 Qershor, 2023 at 12:41 pm
 • ID e pronës: MRE-9092
 • Çmimi: € 300
 • Sip. e pronës: 100 m²
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Muhamed Deliu, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508