Agjensia Morina jep me qera apartament 2+1+2WC, Fresk, 300 euro.

 • € 300
Rruga Sotir Caci, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Qera

Agjensia Morina jep me qera apartament 2+1+2WC, Fresk, 300 euro.

Rruga Sotir Caci, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 300

PĂ«rshkrimi

Agjensia Morina jep me qera apartament 2+1+2WC, Fresk, 300 euro.

Tipologjia: 2+1+2 WC
Adresa: Fresk tek Ana market
I mobiluar
Kati 5 me ashensor
Pallat i ri
đź’¶ 300 euro

✨ Informacione rreth prones.
Jepet me qira apartament 2+1+2 WC, me siperfaqe 100 m2 ne katin e 5 banim te nje pallati te ri (2019) me ashensor.
Kushte shume te mira e mobiluar me cdo gje.
Apartamenti organizohet në dy dhoma gjumi, dhoma ndenjes dhe kuzhina, 2 tualete.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

MORINA REAL ESTATE
Oksana Real Estate Agent

Detajet

Përditësuar 17 Korrik, 2023 at 7:33 pm
 • ID e pronĂ«s: MRE-9459
 • Çmimi: € 300
 • Sip. e pronĂ«s: 100 m²
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronĂ«s: Apartament
 • Statusi i pronĂ«s : Qera
 • Adresa Rruga Sotir Caci, Kinostudio, NjĂ«sia Bashkiake Nr. 4, TiranĂ«, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Fresku

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508