Agjensia Morina Jep Me Qera Apartament 2+1+Blk, Kopshti Zoologjik, 500 Euro.

 • € 500
Rruga Peti, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë

Agjensia Morina Jep Me Qera Apartament 2+1+Blk, Kopshti Zoologjik, 500 Euro.

Rruga Peti, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera apartament 2+1+Blk, Kopshti Zoologjik, 500 euro.

•Tipologjia: 2+1
•Adresa: Rruga Peti
•I mobiluar
•Pallat i ri
💶 500 euro.

✨ Informacione rreth prones.
Jepet me qira apartament 2+1, me siperfaqe 85 m2, pallati i ri .
Kushtet jane shume te mira.
Organizimi i apartamentit behet ne dy dhoma gjumi, dhome ndjenje dhe kuzhine, tualeti dhe ballkoni.
Preferohen cifte ose familje.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 13 Tetor, 2023 at 3:08 pm
 • ID e pronës: MRE-18097
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 85 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Liqeni I Thate/Kopshti Botanik
 • Adresa Rruga Peti, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Farkë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256