Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+2 + Garazh,Kopshti Zoologjik  800 Euro e negociueshme

 • € 800
Kopshti Zoologjik, Rruga Liqeni i Thate, Garunjas (Sauk), Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+2 + Garazh,Kopshti Zoologjik  800 Euro e negociueshme

Kopshti Zoologjik, Rruga Liqeni i Thate, Garunjas (Sauk), Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 800

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+2 + Garazh,Kopshti Zoologjik  800 Euro e negociueshme.

• Tipologjia: 2+2

• Adresa:Kopshti Zoologjik

Bosh

• Kati o

• Pallat

•800 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 2+2 ne katin e 0 te nje pallati me siperfaqe 137 m².Ambienti eshte i organizuar nga dy dhoma gjumi, kuzhina, dhe dy tualete.  Apartamenti jepet bosh.

Ne gjendje shume te mire. Te gjitha dhomat kane drite natyrale.

Pallat i ndertuar me standarte ,banor te zgjedhur,me kamera sigurie. Ne largesi me kembe disponohet sherbime si dyqane e kopshte ,cerdhe,klinika.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 6 Shkurt, 2024 në 2:50 pm Përditësuar 7 Shkurt, 2024 at 4:52 pm
 • ID e pronës: MRE-29566
 • Çmimi: € 800
 • Sip. e pronës: 137 m²
 • Sip. totale: 137 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Garazh: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Liqeni I Thate/Kopshti Botanik
 • Kati: 1
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Kopshti Zoologjik, Rruga Liqeni i Thate, Garunjas (Sauk), Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Farke

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Valbona Tusha
 • Valbona Tusha
Whatsapp +355694010932