Agjensia Morina jep me qera apartament duplex, 2+1, Liqeni I Thate, 400 euro.

 • € 400
Liqeni i Thatë, Garunjas (Sauk), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera

Agjensia Morina jep me qera apartament duplex, 2+1, Liqeni I Thate, 400 euro.

Liqeni i Thatë, Garunjas (Sauk), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera apartament duplex, 2+1, Liqeni I Thate, 400 euro.

• Tipologjia: 2+1
• Adresa: Liqeni I Thate
• Pjeserisht i mobiluar
• Pallat i ri
• Kati 5 me ashensor
• 💶 400 euro

✨ Informacione rreth prones.
Jepet me qira apartament duplex 2+1, me siperfaqe 165 m2, ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor.
Kushte jane shume te mira dhe eshte pjeserisht e mobiluar.
Organizimi i apartamentit behet ne nje soxhorno te madhe ne katin e pare, ne katin e dytë ndodhen 2 dhoma gjumi, nje tualet dhe nje verande e vogel.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 24 Qershor, 2023 at 12:43 pm
 • ID e pronës: MRE-9698
 • Çmimi: € 400
 • Sip. e pronës: 165 m²
 • Sip. totale: 165 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament, Dupleks
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Liqeni i Thatë, Garunjas (Sauk), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona liqeni i thate

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508