Agjensia Morina jep me qera garsoniere me qera, Myslym Shyri, 370 euro.

 • € 370
Rruga Myslym Shyri, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
Qera

Agjensia Morina jep me qera garsoniere me qera, Myslym Shyri, 370 euro.

Rruga Myslym Shyri, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • € 370

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera garsoniere me qera, Myslym Shyri, 370 euro.

• Tipologjia: Garsoniere
• Adresa: Myslym Shyri prane drejtorisë se policisë.
• I mobiluar
• Kati 2
💶 370 euro.

✨ Informacione rreth prones:
Jepet me qira garsoniere me nje sipërfaqe prej 35 m2, ne katin e 2 te nje pallati. Kushte jane shume te mira dhe ndodhet në nje zone mjaft te frekuentuar, prane cdo fasiliteti.
Ne cmim perfshihet fatura e dritave, ujit dhe interneti.
Preferohen cifte ose nje vajze ose nje djale ne marredhenie pune.

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 24 Qershor, 2023 at 12:42 pm
 • ID e pronës: MRE-9637
 • Çmimi: € 370
 • Sip. e pronës: 35 m²
 • Sip. totale: 35 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Garsoniere
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Myslym Shyri, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508