Agjensia Morina jep me qera hyrje vile, 1+1+ vend parkimi, 350 euro.

 • € 350
Rruga Janaq Paço, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
Qera Rented

Agjensia Morina jep me qera hyrje vile, 1+1+ vend parkimi, 350 euro.

Rruga Janaq Paço, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera hyrje vile, 1+1+ vend parkimi, 350 euro.

• Tipologjia: 1+1
• Adresa: rruga Janaq Paço
• i mobiluar
• kati 1
• hyrje private
• 💶 350 euro

✨ Informacione rreth prones:
Jepet me qira hyrje private ne katin e 1, me siperfaqe 70 m2, ne nje hyrje private nje kateshe. Kushte e mire dhe organizohet ne 1 dhome gjumi, dhome ndjenje dhe kuzhina, tualeti dhe vend parkimi te perfshire ne cmim.
Preferohen cifte ose familje.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

© MORINA REAL ESTATE
Oksana Real Estate Agent

Detajet

Përditësuar 24 Qershor, 2023 at 12:41 pm
 • ID e pronës: MRE-9170
 • Çmimi: € 350
 • Sip. e pronës: 70 m²
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Janaq Paço, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Ish Fusha Aviacionit

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508