Agjensia Morina jep me qera hyrje vile, 2+1, Rruga Durrësit, 40.000 leke

 • 40,000 Lek
Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Qera
Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • 40,000 Lek

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera hyrje vile, 2+1, Rruga Durrësit, 40.000 leke

Tipologjia: 2+1
Adresa: Rruga Durrësit pas Ambasadës angleze.
Kati 2
Vile private
I mobiluar
💶 40.000 leke

✨ Informacione rreth prones.
Jepet me qira hyrje vile 2+1, me siperfaqe 120 m2, kati 2 me shkallë te brendshme.
Kushte te mira.
Organizimi eshte ne 2 dhoma gjumi, nje dhome ndenje dhe kuzhine, tualeti.
Preferohen studente.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

MORINA REAL ESTATE
Oksana Real Estate Agent

Detajet

 • ID e pronës: MRE-8989
 • Çmimi: 40,000 Lek
 • Sip. e pronës: 120 m²
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Oksana Babaliu
 • Oksana Babaliu