Agjensia Morina jep me qera hyrje vile 3+1, Rruga Besa, 35.000.

 • 35,000 Lek
Rruga Besa, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Rented

Agjensia Morina jep me qera hyrje vile 3+1, Rruga Besa, 35.000.

Rruga Besa, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 35,000 Lek

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera hyrje vile 3+1, Rruga Besa, 35.000.

•Tipologjia: 3+1
•Adresa: Rruga Besa, Siri •Kodra
•E mobiluar
•Kati 3
•Vile private
💶 35.000 leke.

✨ Informacione rreth prones.
Jepet me qira hyrje private 3+1 me siperfaqe 160 m2, kati i 3 i viles private.
Kushte jane te mira dhe preferohen familje.
Organizimi i hyrjes behet ne 3 dhoma gjumi, dhoma ndenjes dhe kuzhina dhe tualeti.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

© MORINA REAL ESTATE
Oksana Real Estate Agent

Detajet

Përditësuar 24 Qershor, 2023 at 12:41 pm
 • ID e pronës: MRE-9116
 • Çmimi: 35,000 Lek
 • Sip. e pronës: 160 m²
 • Sip. totale: 160 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Besa, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508