Agjensia Morina jep me qera ne Don Bosko 3+1, 600 Euro

 • € 600
Rruga Don Bosko, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë

Agjensia Morina jep me qera ne Don Bosko 3+1, 600 Euro

Rruga Don Bosko, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera një apartament 3+1 në Don Bosko, 600 Euro.

Tipologjia: 3+1

Adresa: Rruga Don Bosko

E mobiluar

Kati i nëntë i një pallati te ri

600 Euro

Apartamenti 3+1 është i mirë arreduar dhe ka një sipërfaqe prej 120m2. Ka tre dhoma, sallon ndenje, dy banjo dhe një ballkon. Ndodhet ne katin e nëntë të një pallati të ri pranë Vizion Plus në Don Bosko.

Jepet me një qera 600 Euro në muaj.

Përfshin garazhin poshtë.

Për informacione të mëtejshme mos nguroni të na kontaktoni.

AGJENSIA MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 16 Tetor, 2023 at 1:08 pm
 • ID e pronës: MRE-18466
 • Çmimi: € 600
 • Sip. e pronës: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Garazh: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Don Bosko
 • Adresa Rruga Don Bosko, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508