Agjensia Morina jep me qera një ambient biznesi tek Rruga e Elbasanit, 1000 Euro

  • € 1,000
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
Qera Oferta më e mirë

Agjensia Morina jep me qera një ambient biznesi tek Rruga e Elbasanit, 1000 Euro

Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
  • € 1,000

Përshkrimi

Tipologjia: Ambient biznesi, duplex

Në rrugën e Elbasanit

1000 Euro

Agjensia Morina jep me qera një  ambient biznesi (dyqan), duplex, tek Rruga e Elbasanit, 1000 euro në muaj, me sipërfaqe  125 m2.

Ambienti është ideal për farmaci, laborator mjekësor, dhe aktivitete të tjera. Është bosh, mund të përshtatet për aktivitetin e dëshiruar.

Për informacione të mëtejshme mos nguroni të na kontaktoni.

Agjensia MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 18 Korrik, 2023 at 10:16 am
  • ID e pronës: MRE-12874
  • Çmimi: € 1,000
  • Sip. e pronës: 125 m²
  • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
  • Statusi i pronës : Qera
  • Adresa Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
  • Qyteti Tirana Municipality

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
  • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508