Agjensia Morina jep me qera një apartament 2+1, Don Bosko, 470 Euro

 • € 470
Rruga Don Bosko, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
Qera Oferta më e mirë

Agjensia Morina jep me qera një apartament 2+1, Don Bosko, 470 Euro

Rruga Don Bosko, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
 • € 470

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera një apartament ne Don Bosko, 470 Euro.

Tipologjia: hyrje 2+1

Adresa: Rruga Don Bosko

Kati i pare i banimit, kati i dytë nga toka

Bosh

470 Euro

Hyrja ndodhet ne katin e pare te banimit, me pamje nga rruga kryesore. me ballkon. Ka një sipërfaqe prej 80 m2 dhe eshte bosh. Ngrohje, ftohje, gjendja e re, pallati me ashensor.

Ka nje qera mujore prej 470 Eurosh.

Per informacione te metejshme mos nguroni te na kontaktoni.

AGJENSIA MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Përditësuar 20 Nëntor, 2023 at 5:36 pm
 • ID e pronës: MRE-20819
 • Çmimi: € 470
 • Sip. e pronës: 80 m²
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Kamez/Paskuqan/Babrru
 • Adresa Rruga Don Bosko, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508