Agjensia Morina jep me qera një ambjent biznesi 2+1, Don Bosko, 550 Euro

 • € 550
Rruga Don Bosko, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
Qera Oferta më e mirë

Agjensia Morina jep me qera një ambjent biznesi 2+1, Don Bosko, 550 Euro

Rruga Don Bosko, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
 • € 550

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera një ambjent biznesi ne Don Bosko, 550 Euro.

Tipologjia: ambjent biznesi ne hyrje 2+1

Adresa: Rruga Don Bosko

Kati i pare i banimit, kati i dytë nga toka

Bosh

550 Euro

Hyrja ndodhet ne katin e pare te banimit, eshte e pershtatshme pet zyra etj dhe ka pamje nga rruga kryesore. Ka një sipërfaqe prej 80 m2 dhe eshte bosh, ka një ballkon. Ngrohje, ftohje, gjendja e re, me ashensor.

Eshte ne vendndodhje te pershatshme per aktivitetet e ndryshme zyrtare dhe komerciale sepse prej andej dilet shpejt ne unaze dhe Zogun e Zi. Ka nje qera mujore prej 550 Eurosh.

Per informacione te metejshme mos nguroni te na kontaktoni.

AGJENSIA MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Përditësuar 21 Nëntor, 2023 at 2:34 pm
 • ID e pronës: MRE-20817
 • Çmimi: € 550
 • Sip. e pronës: 80 m²
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi, Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Kamez/Paskuqan/Babrru
 • Adresa Rruga Don Bosko, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508