Agjensia MORINA jep me qera një shtepi 1+1, prane shkollës se Baletit, 300 Euro

 • € 300/Muaj
Rruga Shyqyri Ishmi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
Qera Oferta më e mirë

Agjensia MORINA jep me qera një shtepi 1+1, prane shkollës se Baletit, 300 Euro

Rruga Shyqyri Ishmi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • € 300/Muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira nje shtepi 1+1, me nje oborr te vogël me avlli, prapa shkollës se Baletit,  300 euro.

• Tipologjia: 1+1
• Adresa: Rruga Shyqyri Ishmi, pas Xhamise se Tabakeve
• e mobiluar
• Shtepi perdhese
• 💶 300 Euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera një shtepi 1+1 qe gjendet  pranë shkollës se Baletit.

Htrja jepet e mobiluar dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi dhe tualeti.

Hyrja disponon dhe nje oborr te vogel.

Qeraja mujore 300 euro.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 13 Korrik, 2023 at 12:20 pm
 • ID e pronës: MRE-13309
 • Çmimi: € 300/Muaj
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Shyqyri Ishmi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508