Agjensia Morina jep me qera pjesë vilë 1+1, pranë Medresesë, 340 Euro

 • € 340
Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
Qera Oferta më e mirë

Agjensia Morina jep me qera pjesë vilë 1+1, pranë Medresesë, 340 Euro

Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • € 340

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira pjesë vilë 1+1, pranë Medresese, 340 Euro

• Tipologjia: 1+1
• Adresa: Rruga e Dibrës, pranë Medresese
• i mobiluar
• Kati 1
• vilë private
• 💶 340 Euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera pjesë vilë private 1+1, me një sipërfaqe prej 50 m² qe gjendet në katin e parë të një vilë private pranë Medresesë

Ambienti jepet i mobiluar është plotësisht adapt për tre vajza studentë. Përbëhet nga dhoma e gjumit, salloni i ndenjies me këndin e gatimit, veranda dhe banjoja. Në qera përfshihet interneti.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 13 Korrik, 2023 at 12:03 pm
 • ID e pronës: MRE-13444
 • Çmimi: € 340
 • Sip. e pronës: 50 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Vilë
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508