Agjensia Morina jep me qera pjese vile 1+1, Rruga Dritan Hoxha prane UZKM, 300 Euro.

 • € 300
Rruga Dritan Hoxha, Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Qera Rented

Agjensia Morina jep me qera pjese vile 1+1, Rruga Dritan Hoxha prane UZKM, 300 Euro.

Rruga Dritan Hoxha, Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera pjese vile 1+1, Rruga Dritan Hoxha prane UZKM, 300 Euro.

• Tipologjia: 1+1
• Adresa: Rruga Dritan Hoxha prane UZKM.
• I mobiluar
• Kati 2
• Vile private
• 💶 300 euro.

✨ Informacione rreth prones.
Jepet me qira pjese vile 1+1, me siperfaqe 60 m2, ne katin e 2 te viles private. Kushte jane shume te mira dhe e pershtatshme per studente vajza pasi ndodhte shume prane universitetin.
Organizimi i apartamentit behet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi, dhe tualeti.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

© MORINA REAL ESTATE
👩🏻 – Oksana Real Estate Agent.

Detajet

Përditësuar 10 Tetor, 2023 at 3:35 pm
 • ID e pronës: MRE-9588
 • Çmimi: € 300
 • Sip. e pronës: 60 m²
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
 • Adresa Rruga Dritan Hoxha, Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Zogu i Zi

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508