Agjensia Morina jep me qera pjesë vile, Rruga Besa, 700 Euro

 • € 700
Rruga Besa, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë

Agjensia Morina jep me qera pjesë vile, Rruga Besa, 700 Euro

Rruga Besa, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 700

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera katin e dytë dhe te trete te nje vile trekatëshe ne Rrugën Besa, 700’ Euro.

Tipologjia: 4+2

Adresa: Rruga ”Besa”, zona ne lindje te Bulevardit te Ri

E mobiluar

Kati i dytë dhe i trete i një vile private

700 Euro

Vilë trekatëshe, jepet kati i dytë dhe i tretë me shkallë të brendshme hyrje e veçantë nga kati i parë . Ka 4 dhoma gjumi të mëdha , sallon pritje kati dyte, sallon pritje kati i tretë me ballkone dhe verandë te veçuara, me dy banjo, kuzhinë e kompletuar , lavastofilje ambjent ngrënie e ndenjie, me punime cilësore gipse etj me kopsht; parkim dhe uji brënda cmimit Qeraja Mujore 700€.

Per informacione te metejshme mos ngurroni te na kontaktoni

AGJENSIA MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 21 Shtator, 2023 at 11:00 am
 • ID e pronës: MRE-16916
 • Çmimi: € 700
 • Dhoma gjumi: 4
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Vilë
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Besa, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508