Agjensia Morina jep me qera vile private 3 kate, Rruga Riza Cerova, 1000 euro

  • € 1,000
Rruga Riza Cerova, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
Qera Oferta më e mirë

Agjensia Morina jep me qera vile private 3 kate, Rruga Riza Cerova, 1000 euro

Rruga Riza Cerova, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
  • € 1,000

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera një vile me tre kate ne Rrugën Riza Cerova, që ka 9 oda, tualete dhe ballkone në çdo kat, me oborr përpara, 1000 Euro në muaj

Tipologjia: Vilë private me tre kate

Adresa: Rruga Riza Cerova

Jo plotësisht e mobiluar, e pamobiluar

Çmimi: 1000 Euro

Vila ndodhet në një nga zonat më tradicionale të Tiranës, në një bllok banimi ku ngrihen më së shumti vila dhe shtëpi private në Rrugën Riza Cerova

Vila ka përpara një kopësht të gjelbëruar me një oborr me sipërfaqe totale 218 m2 ku mund të parkohen dy automjete.

Sipërfaqja e përgjithshme e çdo kati është 92 m2 dhe vila ka tre kate me planimetri të ngjashme në katin e dytë dhe te tretë.

Nuk është e mobiluar plotësisht përveç disa disa kolltuqeve dhe kontrabufeve.

Për informacione të mëtejshme mos ngurroni të na kontaktoni.

Detajet

Përditësuar 15 Gusht, 2023 at 12:57 pm
  • ID e pronës: MRE-15470
  • Çmimi: € 1,000
  • Sip. totale: 275 m²
  • Lloji i pronës: Apartament
  • Statusi i pronës : Qera
  • Adresa Rruga Riza Cerova, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
  • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
  • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508