Agjensia Morina jep në qera 2+1, Allias 350 Euro.

 • € 350
Rruga Selaudin Zorba, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
Qera Oferta më e mirë

Agjensia Morina jep në qera 2+1, Allias 350 Euro.

Rruga Selaudin Zorba, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera pjesë vile 2+1 ne Allias, 35000 Leke.

Tipologjia: 2+1

Adresa: Rruga Selaudin Zorba, Allias

E mobiluar

Kati i dytë i nje vile private

35000 Leke

Gjendet ne katin e dyte te nje vile private ne Allias. Ka një sipërfaqe prej 120m2, eshte e mobiluar si ne foto dhe jepet kundrejt qerase mujore prej 35000 Leke.

Per informacione te metejshme mos ngurroni te na kontaktoni.

AGJENSIA MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Përditësuar 16 Tetor, 2023 at 4:50 pm
 • ID e pronës: MRE-18515
 • Çmimi: € 350
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private, Vilë
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Adresa Rruga Selaudin Zorba, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508