Agjensia Morina shet 1+1, Rr. Frederik Shiroka, pranë 21 dhjetorit, 88000 Euro

 • € 88,000
Rruga Frederik Shiroka, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Agjensia Morina shet 1+1, Rr. Frederik Shiroka, pranë 21 dhjetorit, 88000 Euro

Rruga Frederik Shiroka, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 88,000

Përshkrimi

Agjensia Morina shet apartament 1+1 + 1 bllk në Rrugën Frederik Shiroka, pranë 21 dhjetorit, 88000 Euro.

Tipologjia: 1+1

Adresa: Rruga ”Frederik Shiroka”, pranë 21 dhjetorit.

Kati i dytë, pallat ekzistues

88000 Euro

Apartamenti 1+1, me një sipërfaqe 57 m2 ka një tualet, një depo dhe një ballkon. Ndodhet ne katin e dytë të një pallati ekzistues, në një zonë të preferuar të Tiranës me dalje të shpejtë në qendër dhe pranë 21 dhjetorit.

Apartamenti është me hipotekë. Çmimi është 88000 euro.

Për informacione të mëtejshme mos ngurroni të na kontaktoni.

AGJENSIA MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 16 Gusht, 2023 at 11:51 am
 • ID e pronës: MRE-15517
 • Çmimi: € 88,000
 • Sip. e pronës: 57 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Rruga Frederik Shiroka, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona 21 Dhjetori

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508