Agjensia Morina shet ambient (sallë) biznesi në Bllok, 1006500 Euro

 • € 1,006,500
Rruga Lidhja e Prizrenit, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Agjensia Morina shet ambient (sallë) biznesi në Bllok, 1006500 Euro

Rruga Lidhja e Prizrenit, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • € 1,006,500

Përshkrimi

Agjensia Morina shet një ambient (sallë) biznesi në katin e parë të një pallati në bllok, 1006500 Euro.

Tipologjia: ambient biznesi 335.5 m2

Adresa: Rruga Lidhja e Prizrenit, në bllok

Sallë e ndarë në kolona në katin e parë të një pallati

1006500 Euro

Ambienti ka një sipërfaqe prej 335.5 m2 dhe shitet me 3000 euro për m2. E organizuar në zyra dhe hapësira e stabilimentit. Aktualisht është dhënë me qera për një shtypshkronjë.

Për më tepër informacion mos ngurroni të na kontaktoni.

AGJENSIA MORINA REAL ESTATE

 

 

Dokumentat e pronës

IMG-20230725-WA0085
IMG-20230725-WA0087
IMG-20230725-WA0086

Detajet

Përditësuar 17 Gusht, 2023 at 11:26 am
 • ID e pronës: MRE-15539
 • Çmimi: € 1,006,500
 • Sip. e pronës: 335.5 m²
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Rruga Lidhja e Prizrenit, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Bllok

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508