Agjensia Morina shet apartament 2+1, Fresku, 60.000 euro.

 • € 60,000
Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Shitje Okazion

Agjensia Morina shet apartament 2+1, Fresku, 60.000 euro.

Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 60,000

Përshkrimi

Agjensia Morina shet apartament 2+1, 60.000 euro.

• Tipologjia: 2+1
• Adresa: Fresk
• i mobiluar
• Kati 2
• pallat i ri
• 💶 60.000 euro i padiskutueshem.

✨ Informacione rreth prones.
Shitet apartamenti 2+1, me siperfaqe 70 m2, kati i 2 ne nje pallat te ri. Apartamenti eshte i mobiluar dhe me kushte  te mira.
Organizimi i apartamentit behet ne dy dhoma gjumi, dhoma ndenjes dhe kuzhina, tualeti.
Disponon Dokumente te rregullta hipotekore.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 24 Qershor, 2023 at 12:41 pm
 • ID e pronës: MRE-9226
 • Çmimi: € 60,000
 • Sip. e pronës: 65 m²
 • Sip. totale: 65 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Fresku

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508