Agjensia Morina shet apartament 2+1, prane 21 Dhjetorit, 153000 Euro

 • € 153,000
Rruga Ndre Mjeda, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Agjensia Morina shet apartament 2+1, prane 21 Dhjetorit, 153000 Euro

Rruga Ndre Mjeda, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • € 153,000

Përshkrimi

Agjensia Morina shet apartament 2+1 + 1 bllk + 2 tualete, përballë kompleksit kontakt, pranë 21 Dhjetorit, 153000 Euro

Tipologjia: 2+1

Adresa: Rruga Ndre Mjeda, pranë 21 Dhjetorit

Kati i pestë, pallat i ri me ashensor

153000 Euro

Apartamenti që gjendet në katin e pestë të një pallati te ri me ashensor ka një sipërfaqe neto prej 94 m2.  Organizohet mirë në një hapësirë të bollshme, ka një ballkon të gjerë që komunikon me te dy dhomat si dhe 2 tualete.

Është me hipotekë dhe shitet me një çmim prej 153000 Euro.

Për informacione të mëtejshme mos ngurroni të na kontaktoni.

AGJENSIA MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Përditësuar 17 Gusht, 2023 at 1:30 pm
 • ID e pronës: MRE-15576
 • Çmimi: € 153,000
 • Sip. e pronës: 94 m²
 • Sip. totale: 107 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Rruga Ndre Mjeda, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona 21 Dhjetori

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508