Agjensia MORINA shet apartament 3+1+A+bllk , ish stacioni i trenit, Rruga Karl Gega, 140000 euro

  • € 140,000
Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Agjensia MORINA shet apartament 3+1+A+bllk , ish stacioni i trenit, Rruga Karl Gega, 140000 euro

Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
  • € 140,000

Përshkrimi

Agjensia Morina shet apartament 3+1+A+bllk , rruga Karl Gega, 140.000 euro.

 

• Tipologjia: 3+1+A+bllk

• Adresa: Rruga Karl Gega, Stacioni i Trenit.

• Bosh

• pallati i viteve 1998

• Kati 2 i banimit

💶 140.000 euro.

 

✨ Informacione rreth prones.

Shitet apartamenti 3+1+A+bllk , me nje sipërfaqe neto prej 105.5 m2) ne katin e 2 te nje pallati te vitit 1998.. Eshte bosh. Ngjitja në apartament me shkallë.

Organizimi i apartamentit behet ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenjie,  kuzhina, korridor, një ballkon i mbyllur dhe 2 tualete.

Hipoteka dhe dokumentet e tjera janë te rregullta.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

Detajet

Përditësuar 18 Korrik, 2023 at 11:20 am
  • ID e pronës: MRE-12091
  • Çmimi: € 140,000
  • Lloji i pronës: Apartament
  • Statusi i pronës : Shitje
  • Adresa Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
  • Qyteti Tirana Municipality

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
  • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508