Agjensia Morina shet dyqan pranë Tregut Elektrik, 53000 Euro

 • € 53,000
Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera Oferta më e mirë

Agjensia Morina shet dyqan pranë Tregut Elektrik, 53000 Euro

Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 53,000

Përshkrimi

Agjensia Morina shet dyqan pranë Tregut Elektrik me vleftën 53 000 Euro i diskutueshëm.

Tipologjia: Ambient biznesi

Adresa: Rruga Petro Nini Luarasi

Kati nëntokë

53 000 Euro

Dyqani ka një sipërfaqe prej 20 m2, ka një banjë dhe linjë elektrike tre fazore. Ndodhet buzë rrugës. Zbret përmes disa shkallëve sepse dyshemeja e dyqanit është nën tokë.

Shitet kundrejt vleftes 53 000 Euro e diskutueshme.

Për informacione të mëtejshme mos ngurroni të na kontaktoni.

AGJENSIA MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 17 Nëntor, 2023 at 2:55 pm
 • ID e pronës: MRE-20470
 • Çmimi: € 53,000
 • Sip. e pronës: 20 m²
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Adresa Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508