Agjensia Morina vë në shitje apartament 1+1, prane 21 Dhjetori, 82 000 euro

 • € 82,000
Rruga Ylbere Bylykbashi, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Agjensia Morina vë në shitje apartament 1+1, prane 21 Dhjetori, 82 000 euro

Rruga Ylbere Bylykbashi, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 82,000

Përshkrimi

Agjensia Morina vë në shitje apartamentin 1+1, kati i tretë, në pallat ekzistues, hyrje e rikonstruktuar, në Rrugën Ylbere Bylykbashi, 82 000 Euro.

Tipologjia: 1+1

Adresa: Rruga Ylbere Bylykbashi, 21 Dhjetori

Kati i tretë, pallat ekzistues

Hyrje e rikonstruktuar

82 000 euro

Apartamenti 1+1, me sipërfaqe 43 m2 gjendet në katin e tretë të një pallati ekzistues 5 katesh me tulla të kuqe dhe suvatim. Është i rikonstruktuar, me banjo moderne dhe rinovuar çdo ambient brenda tij.

Për informacione të mëtejshme mos ngurroni të na kontaktoni.

AGJENSIA MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Përditësuar 10 Gusht, 2023 at 1:51 pm
 • ID e pronës: MRE-15277
 • Çmimi: € 82,000
 • Sip. e pronës: 43 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Rruga Ylbere Bylykbashi, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508