Amartament me Qera 2+1 Stadiumi Dinamo 900€

 • € 900
Stadiumi Dinamo, Rruga Sulejman Delvina, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
Qera Oferta më e mirë

Amartament me Qera 2+1 Stadiumi Dinamo 900€

Stadiumi Dinamo, Rruga Sulejman Delvina, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • € 900

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1 Stadiumi Dinamo, 900 Euro

 

 

 

• Tipologjia: 2+1

 

• Adresa: Stadiumi Dinamo,Shkolla Emin Duraku

 

• I mobiluar

 

• Kati 4

 

• Pallat ekzistues

 

• 💶 900 euro/muaj

 

 

 

✨ Informacion mbi Pronën:

 

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 90m² dhe gjendet në katin 4 të një pallati ekzistues.

 

Apartamenti është i organizuar shume mirë, jepet totalisht i mobiluar me te gjitha pajisjet te reja dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhome gjumi, korridori dhe tualeti.

 

 

 

 

Për informacione më të detajuara me kontaktoni!

 

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 17 Nëntor, 2023 at 10:21 am
 • ID e pronës: MRE-20332
 • Çmimi: € 900
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
 • Adresa Stadiumi Dinamo, Rruga Sulejman Delvina, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
Whatsapp +355694050127