Ambient 70m² në Fresk 15.000 leke

 • 15,000 Lek
Thesari, Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Qera Oferta më e mirë
Thesari, Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 15,000 Lek

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera ambient 70m2, Fresku, 15.000 leke/muaj

 

•Tipologjia: open space

•Siperfaqe totale 70 m²

•bosh

• kati 0, pallat i ri

•Cmimi 15.000 leke/muaj

•Adresa: Rruga e Thesarit, Fresku

 

✨ Informacione rreth prones.

Jepet me qira ambient në zonën e Freskut, pranë Thesarit me një sipërfaqe totale prej 70m2. Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati,është Open Space dhe ofrohet i pa mobiluar. Ai është i përshtatshëm për dyqan apo dhe veprimtari të tjera biznesi. Ambienti disponon 1 tualet.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni të na kontaktoni

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

 • ID e pronës: MRE-10679
 • Çmimi: 15,000 Lek
 • Sip. e pronës: 70 m²
 • Sip. totale: 70 m²
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Thesari, Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Fresku

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina