Ambient Biznesi, Me Qera, Rruga Elbasanit, 420 Euro/Muaj

 • € 420
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
Qera Oferta më e mirë

Ambient Biznesi, Me Qera, Rruga Elbasanit, 420 Euro/Muaj

Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • € 420

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Ambient Biznesi, Rruga Elbasanit, 420 Euro/Muaj

Tipologjia : Ambient Biznesi

Adresa: Rruga Elbasanit

Kati 2

Pallat ekzistues

Cmimi 420 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera Ambient Biznesi, me një sipërfaqe prej 45 m² dhe gjendet në katin e 2 të një pallati . Ambienti i Biznesit ka organizim shume të mirë, ofrohet per zyra ose biznes tjeter privat. Ambjenti jepet i mobiluar.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 25 Janar, 2024 në 2:42 pm Përditësuar 25 Janar, 2024 at 3:09 pm
 • ID e pronës: MRE-27628
 • Çmimi: € 420
 • Sip. totale: 45 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • Qyteti Tirane

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256