Ambient Biznesi 2+1 Me Qera, Komuna e Parisit, 350 Euro

 • € 350
Rruga Sulejman Delvina, Tirana e Re, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
Qera Oferta më e mirë

Ambient Biznesi 2+1 Me Qera, Komuna e Parisit, 350 Euro

Rruga Sulejman Delvina, Tirana e Re, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera ambient Biznesi, Komuna e Parisit, 350 Euro

 

• Tipologjia: Ambient biznesi

• Adresa: Rruga Sulejman Delvina

• bosh

• Kati 1

• 💶 350 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe 55m² dhe gjendet në katin 1 te nje pallati ekzistues. Ambienti jepet bosh, eshtë i pershtatshem per tipologji të ndryshme biznesi, zyre/biznes ose magazine.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 4 Tetor, 2023 at 11:58 am
 • ID e pronës: MRE-17557
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 55 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Komuna e Parisit
 • Adresa Rruga Sulejman Delvina, Tirana e Re, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Komuna e Parisit

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256