Ambient Biznesi, Ali Demi – Kompleksi Mangalem, 500 Euro

 • € 500
Rruga Pasho Hysa, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Oferta më e mirë

Ambient Biznesi, Ali Demi – Kompleksi Mangalem, 500 Euro

Rruga Pasho Hysa, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera ambient Biznesi, Ali Demi – Kompleksi Mangalem, 500 Euro

 

• Tipologjia: Ambient biznesi

• Adresa: Rruga Pasho Hysa

• bosh

• Kati 0

• Ndertim i ri

• 💶 500 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe 65m² dhe gjendet në katin 0 ne Kompleks. Ambienti jepet bosh, ka fasade xhami. Është i pershtatshem per tipologji të ndryshme biznesi.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 8 Shtator, 2023 at 10:39 am
 • ID e pronës: MRE-16593
 • Çmimi: € 500
 • Sip. e pronës: 65 m²
 • Sip. totale: 65 m²
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Pasho Hysa, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Kompleksi Mangalem

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509