Ambient Biznesi, , Kompleksi Mangalem 21 , 300  euro/muaj

 • € 300
Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Oferta më e mirë

Ambient Biznesi, , Kompleksi Mangalem 21 , 300  euro/muaj

Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Ambient Biznesi, , Kompleksi Mangalem 21 , 300  euro/muaj

Tipologjia 53m2
Adresa: Rruga Pasho Hysa
I pa mobiluar
Kati 0
Pallat i Ri
Cmimi 300euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera Ambient Biznesi, me një sipërfaqe prej 38m² dhe gjendet në katin 0 të një Kompleksi te Ri. Ambienti i biznesit ka organizim shume të mirë, ofrohet I pa mobiluar mund te perdoret per Lokal, Dyqan, Supermarket dhe opsione te tj biznesi.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 24 Nëntor, 2023 në 3:07 pm Përditësuar 24 Nëntor, 2023 at 3:07 pm
 • ID e pronës: MRE-21394
 • Çmimi: € 300
 • Sip. totale: 38 m²
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Adresa Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
Whatsapp +355694050127