Ambient biznesi/Magazine me qira, Don Bosko, 1300 Euro

 • € 1,300
Rruga Don Bosko, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë

Ambient biznesi/Magazine me qira, Don Bosko, 1300 Euro

Rruga Don Bosko, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 1,300

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera Ambient Biznesi/Magazine, Don Bosko, 1300 Euro

 

• Tipologjia: Ambient Biznesi

• Adresa: Rruga Don Bosko

• Bosh

• Kati 0

• Sipërfaqe 260m²

• Lartesi 3,6m

• Pallat i ri

• 1300 Euro

• Disponon 3 poste parkimi

 

 

✨Informacion mbi pronen:

Jepet me qira ambient biznesi me siperfaqe 260m² dhe lartesi 3,6m i organizuar ne hapesire open space dhe 1 tualet. Ndodhet ne katin 0 te godines. Jepet bosh. Eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi ose per magazinim.

 

Për informacione të mëtejshme mos nguroni të na kontaktoni

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 31 Tetor, 2023 at 11:15 am
 • ID e pronës: MRE-19378
 • Çmimi: € 1,300
 • Sip. totale: 260 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi, Magazinë
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Don Bosko
 • Adresa Rruga Don Bosko, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509