Ambient Biznesi/Magazine Me Qira, Vilat Gjermane, 200 Euro

 • € 200
Rruga Irfan Tërshana, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
Qera Oferta më e mirë

Ambient Biznesi/Magazine Me Qira, Vilat Gjermane, 200 Euro

Rruga Irfan Tërshana, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
 • € 200

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera Ambient Biznesi/Magazine, Vilat Gjermane, 200 Euro

 

• Tipologjia: Ambient Biznesi

• Adresa: Rruga Irfan Tershana

• Bosh

• Kati 0

• Sipërfaqe 120m²

• 200 Euro

 

 

✨Informacion mbi pronen:

Jepet me qira ambient biznesi me siperfaqe 120m²  i organizuar ne hapesire open space dhe 1 tualet. Ndodhet ne katin 0 te godines. Jepet bosh. Eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi ose per magazinim.

 

Për informacione të mëtejshme mos nguroni të na kontaktoni

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 21 Nëntor, 2023 at 2:21 pm
 • ID e pronës: MRE-20947
 • Çmimi: € 200
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Qyteti Studenti/Vilat Gjermane
 • Adresa Rruga Irfan Tërshana, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256