Ambient Biznesi, Me Qera, Kullat Binjake, 600 Euro/Muaj

 • € 600
Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
Qera Oferta më e mirë

Ambient Biznesi, Me Qera, Kullat Binjake, 600 Euro/Muaj

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Ambient Biznesi, Kullat binjke tek bulevardi Deshmoret e Kombit , 600 Euro/Muaj

Tipologjia : Ambient Biznesi

Adresa: Bulevardi Deshmoret e Kombit

Kati 2

 

Cmimi 600euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera Ambient Biznesi, me një sipërfaqe prej 30 m² dhe gjendet në katin e 2 të njëres prej kullave . Ambienti i Biznesit ka organizim shume të mirë, ofrohet per zyre ose biznes tjeter privat. Ambjenti jepet i pjeserisht mobiluar.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 31 Janar, 2024 në 4:17 pm Përditësuar 31 Janar, 2024 at 4:17 pm
 • ID e pronës: MRE-28609
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 30 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri
 • Kati: 2
 • Mobilimi: Pjeserisht e mobiluar
 • Adresa Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erina Saliaj
 • Erina Saliaj
Whatsapp +355694050129