Ambient Biznesi, Me Qera, Myslym Shyri ,1000 Euro/Muaj

 • € 1,000
Rruga Myslym Shyri, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
Qera Oferta më e mirë

Ambient Biznesi, Me Qera, Myslym Shyri ,1000 Euro/Muaj

Rruga Myslym Shyri, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • € 1,000

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera ambient biznes, Myslym Shyri, 1000 euro

• Tipologjia 1+1

• Adresa: Rruga Myslym Shyri

• bosh

• Kati 1 banim

• 💶 1000 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe 60m² . Ambienti jepet bosh, eshte i organizuar ne ambient openspace te shfrytezueshme per tipologji të ndryshme biznesi si zyra, klinika etj. Disponon 1 tualet dhe 1 ballkon.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 23 Janar, 2024 në 3:29 pm Përditësuar 23 Janar, 2024 at 3:29 pm
 • ID e pronës: MRE-27387
 • Çmimi: € 1,000
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri
 • Kati: 1
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Myslym Shyri, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
Whatsapp +355692040257