Ambient biznesi me qera, Rruga e Dibres, 390 Euro

 • € 390/Muaj
Rruga e Dibrës, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
Qera

Ambient biznesi me qera, Rruga e Dibres, 390 Euro

Rruga e Dibrës, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • € 390/Muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina Jep Me Qera Ambient Biznesi, Rruga e Dibres, 390 Euro

 

• Tipologjia: Openspace

• Adresa: Rruga e Dibres, te Vila Gold

• Kati 0

•Pallat i ri

• Bosh

• 💶 390 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe 50m² dhe gjendet në katin 0 te nje pallati te ri. Ambienti eshte bosh, organizohet ne ambient openspace te shfrytezueshme per tipologji të ndryshme biznesi. Disponon nje tualet.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 9 Gusht, 2023 at 11:05 am
 • ID e pronës: MRE-13059
 • Çmimi: € 390/Muaj
 • Sip. totale: 50 m²
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga e Dibrës, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Rruga e Dibres

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509