Ambient Biznesi Me Qera, Rruga Kongresi i Manastirit , 350 Euro

 • € 350
Rruga Kongresi i Manastirit, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
Qera Oferta më e mirë

Ambient Biznesi Me Qera, Rruga Kongresi i Manastirit , 350 Euro

Rruga Kongresi i Manastirit, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Morina Jep Me Qera Ambient Biznesi, Rruga Kongresi i Manastirit , 350 Euro

 

• Tipologjia: 2 ambiente

• Adresa:Rruga Kongresi i Manastirit prane Pediatrise

• Kati 2

•Pallat ekzistues

• Bosh

• 💶 350 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe 50m² dhe gjendet në katin 2 te nje pallati ekzistues. Ambienti eshte bosh, organizohet ne 2 ambiente te shfrytezueshme per tipologji të ndryshme biznesi. Disponon nje tualet.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 12 Korrik, 2023 at 1:21 pm
 • ID e pronës: MRE-13585
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 50 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Kongresi i Manastirit, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Prane Pediatrise

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256