Ambient Biznesi Me Qira, 21 Dhjetori, 1800 Euro I Diskutueshem mundesi ndarje ne 2 hyrje dhe ndryshim cmimi .

 • € 1,800
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Qera Oferta më e mirë

Ambient Biznesi Me Qira, 21 Dhjetori, 1800 Euro I Diskutueshem mundesi ndarje ne 2 hyrje dhe ndryshim cmimi .

21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 1,800

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Ambient Biznesi, Rruga e Kavajes 21 dhjetori ,1800 Euro

 

• Tipologjia: ambient biznesi

• Adresa: Rruga e Kavajes 21 dhjetori

• Bosh

• Kati 2

• Pallat ekzistues

• 1800 Euro

 

✨Informacion mbi pronen:

Jepet me qira ambient biznesi me siperfaqe 120m² + 30m²  i organizuar ne 4 hapesira te bollshme, 1 tualet . Jepet bosh,  i restauruar. Eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi, si dyqane veshjesh/fustane nuserie, zyra, noteri, klinika dentare, klinika mjekesore etj.

 

Për informacione të mëtejshme mos nguroni të na kontaktoni.

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 20 Tetor, 2023 at 3:23 pm
 • ID e pronës: MRE-18820
 • Çmimi: € 1,800
 • Sip. e pronës: 120 m²
 • Sip. totale: 150 m²
 • Dhoma gjumi: 4
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Adresa 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhuljo Bregu
 • Xhuljo Bregu
Whatsapp +355692040518