Ambient Biznesi Me Qira, 21 Dhjetori, 2300 euro i diskutueshem

 • € 2,300
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Qera Oferta më e mirë

Ambient Biznesi Me Qira, 21 Dhjetori, 2300 euro i diskutueshem

21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 2,300

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Ambient Biznesi, Rruga e Kavajes 21 dhjetori ,2300 Euro

 

• Tipologjia: open space

• Adresa: Rruga e Kavajes 21 dhjetori

• plot

• Kati 1

• Pallat ekzistues

• 2300 Euro

 

✨Informacion mbi pronen:

Jepet me qira ambient biznesi me siperfaqe 20m² + i organizuar ne hapesira te bollshme  . Jepet plot, totalisht i restauruar. Eshte i pershtatshem per biznes , si fastfood ka ne funksion oxhak , aspirimi,tenden dhe sheshpushimin perballe.

Për informacione të mëtejshme mos nguroni të na kontaktoni.

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 20 Tetor, 2023 at 1:23 pm
 • ID e pronës: MRE-18775
 • Çmimi: € 2,300
 • Sip. e pronës: 20 m²
 • Sip. totale: 20 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Adresa 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhuljo Bregu
 • Xhuljo Bregu
Whatsapp +355692040518