Ambient Biznesi me qira, 21 Dhjetori, 400 Euro

 • € 400
Rruga Frosina Plaku, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Qera Oferta më e mirë

Ambient Biznesi me qira, 21 Dhjetori, 400 Euro

Rruga Frosina Plaku, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Ambient Biznesi, Ish Parku i Autobuzave, 400 Euro

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Frosina Plaku

• Bosh

• Kati 2

• Pallat ekzistues

• 400 Euro

 

Jepet me qira ambient biznesi me siperfaqe 60m² i organizuar ne 2 hapesira te bollshme, 1 tualet dhe 1 ballkon. Jepet bosh dhe eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi, si zyra, klinika etj.

 

Për informacione të mëtejshme mos nguroni të na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 13 Tetor, 2023 at 10:26 am
 • ID e pronës: MRE-18361
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Adresa Rruga Frosina Plaku, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509