Ambient biznesi me qira, Ali Demi, 450 Euro

  • € 450
Qera

Ambient biznesi me qira, Ali Demi, 450 Euro

  • € 450

Përshkrimi

Agjencia imobiliare Morina jep me qira Ambient Komercial, Ali Demi, 450 Euro.

• Tipologjia: Ambient Komercial

• Adresa: Rr. Idriz Dollaku

• bosh

• Kati 0

• Ndertim i ri

• 💶 450 Euro

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira ambient komercial me siperfaqe 65m² dhe lartesi 3,3m ne katin 0 ne nje pallat te ri. Organizohet ne ambient openspace dhe 1 tualet, eshte i investuar totalisht dhe mund te shfrytezohet per bar kafe, market, klinike, dyqane etj. Disponon vendparkim per 6 automjete pa pagese.

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 28 Korrik, 2023 at 10:21 am
  • ID e pronës: MRE-14833
  • Çmimi: € 450
  • Sip. totale: 65 m²
  • Banjo: 1
  • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
  • Statusi i pronës : Qera

Adresa

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
  • Megina Baku
Whatsapp +355692040509