Ambient biznesi me qira, Brryli, 600 Euro

 • € 600
Rruga Bardhyl, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
Qera

Ambient biznesi me qira, Brryli, 600 Euro

Rruga Bardhyl, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera Ambient Biznesi, Brryli, 600 Euro

 

• Tipologjia: openspace

• Adresa: Rruga Bardhyl

• bosh

• Kati 0

• Pallat ekzistues

• 💶 600 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe 40m² dhe gjendet në katin 0 te nje pallati ekzistues. Ambienti jepet bosh, eshte i organizuar ne ambient openspace te shfrytezueshme per tipologji të ndryshme biznesi. Disponon 1 tualet.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 5 Qershor, 2023 at 2:27 pm
 • ID e pronës: MRE-11609
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 40 m²
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Bardhyl, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Brryli

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509