Ambient Biznesi Me Qira, Bulevardi Gjergj Fishta, 1.100 Euro

 • € 1,100
Bulevardi Gjergj Fishta, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
Qera Oferta më e mirë

Ambient Biznesi Me Qira, Bulevardi Gjergj Fishta, 1.100 Euro

Bulevardi Gjergj Fishta, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • € 1,100

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera Ambient Biznesi, Bulevardi Gjergj Fishta, 1.100 Euro

 

• Tipologjia: Ambient Biznesi

• Adresa: Bulevardi Gjergj Fishta

• bosh

• Kati 1

• 💶 1.100 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe 120m² dhe gjendet në katin e pare te nje pallati ekzistues. Ambienti jepet bosh, i pa mobiluar. Eshte i shfrytezueshem per tipologji të ndryshme biznesi.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 6 Korrik, 2023 at 12:04 pm
 • ID e pronës: MRE-13190
 • Çmimi: € 1,100
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Bulevardi Gjergj Fishta, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Prane Drejtorise se Policise

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256