Ambient biznesi me qira, Bulevardi Zogu I, 1500 Euro

 • € 1,500/Muaj
Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera

Ambient biznesi me qira, Bulevardi Zogu I, 1500 Euro

Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 1,500/Muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera ambient Biznesi, Bulevardi Zogu I, 1500 Euro/muaj

 

• Tipologjia: Ambient Openspace

• Adresa: Bulevardi Zogu I

• bosh

• Kati 1

• Sipërfaqe 130m²

• 💶 1500 Euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe totale 130m² dhe gjendet në katin 1 te nje pallati te ri ne rruge kryesore. Ambienti jepet bosh dhe organizohet ne disa ambiente te ndryshme me ndarje. Është i pershtatshem per tipologji të ndryshme biznesi, si zyra, klinika, laborator, klinika dentare, qendra estetike etj. Disponon 2 tualete.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 9 Tetor, 2023 at 4:30 pm
 • ID e pronës: MRE-10809
 • Çmimi: € 1,500/Muaj
 • Sip. totale: 130 m²
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Adresa Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Bulevardi Zogu I

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509