Ambient Biznesi Me Qira, Don Bosko, 380 Euro

 • € 380
Rruga Don Bosko, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë

Ambient Biznesi Me Qira, Don Bosko, 380 Euro

Rruga Don Bosko, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 380

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Ambient Biznesi,Rruga,Don Bosko, 380€

 

• Tipologjia: Ambient biznesi

• Adresa:Rruga, Don Bosko,Prane Vizion Plusit.

•Bosh

• Kati 1

• 380 Euro

 

✨Informacion mbi pronen:

Jepet me qira ambient biznesi me siperfaqe 35 m²,dhe ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri. Eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme.

Ambjenti ndodhet buzes ruges kryesore.

 

Për informacione të mëtejshme mos nguroni të na kontaktoni.

 

 

© MORINA REAL ESTATE

 

 

 

 

 

Detajet

Publikuar më 19 Janar, 2024 në 11:06 am Përditësuar 25 Janar, 2024 at 5:49 pm
 • ID e pronës: MRE-26533
 • Çmimi: € 380
 • Sip. totale: 35 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Don Bosko
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Don Bosko, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fjorel Agolli
 • Fjorel Agolli
Whatsapp +355694050121