Ambient Biznesi Me Qira, Kodra e Diellit, 400 Euro

 • € 400
Rruga Rrapo Hekali, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë

Ambient Biznesi Me Qira, Kodra e Diellit, 400 Euro

Rruga Rrapo Hekali, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Ambient Biznesi te Kodra E diellit, 400 Euro/Muaj

 

Tipologjia; Ambient Biznesi

 

Adresa:Kodra e Diellit

I pa mobiluar

Kati 0

Pallat i RI

Cmimi 400 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera Ambient Biznesi, me një sipërfaqe prej 67m² dhe gjendet në katin e 0 të një pallati te ri. Ambienti ka organizim shume të mirë eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi,si dyqan,zyre,klinike,qender estetike,fure buke,farmaci etj. Dyqani ka funksionuar  me perpara si restorant.

 

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 16 Dhjetor, 2023 në 1:43 pm Përditësuar 16 Dhjetor, 2023 at 1:43 pm
 • ID e pronës: MRE-23351
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 67 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Kodra e Diellit
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Rrapo Hekali, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fjorel Agolli
 • Fjorel Agolli
Whatsapp +355694050121