Ambient Biznesi me qira, Komuna e Parisit, 500 Euro i diskutueshem

 • € 500
Rruga Medar Shtylla, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
Qera

Ambient Biznesi me qira, Komuna e Parisit, 500 Euro i diskutueshem

Rruga Medar Shtylla, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Morina Jep Me Qera Ambient Biznesi, Komuna e Parisit, 500 Euro i diskutueshem

 

• Tipologjia: Openspace

• Adresa: Rruga Medar Shtylla

• Kati 0

•Pallat i ri

• Bosh

• 💶 500 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe 50m² dhe gjendet në katin 0 te nje pallati te ri. Ambienti eshte bosh, organizohet ne ambient openspace te shfrytezueshme per tipologji të ndryshme biznesi. Disponon nje tualet.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 19 Korrik, 2023 at 12:15 pm
 • ID e pronës: MRE-13555
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 50 m²
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Medar Shtylla, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Komuna e Parisit

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509