Ambient Biznesi Me Qira, Kongresi Manastirit, 350 Euro

 • € 350
Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë

Ambient Biznesi Me Qira, Kongresi Manastirit, 350 Euro

Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera Ambient Biznesi Kongresi Manastirit, 350Euro

 

 

 

• Tipologjia: Ambient Biznesi

 

• Adresa: Kongresi Manastirit

 

• bosh

 

• Kati 2

 

• 💶 350 Euro

 

 

 

✨ Informacion mbi Pronën:

 

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe 70m² dhe gjendet në katin e dyte te nje pallati te ri. Ambienti jepet bosh, i pa mobiluar. Eshte i shfrytezueshem per tipologji të ndryshme biznesi.

 

 

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 18 Korrik, 2023 at 10:21 am
 • ID e pronës: MRE-13694
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Kompleksi Zirkon

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256